Enter your keyword

post

15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon …

15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon …

15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon Merkezi tanıtıldı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi ve BUSİAD tarafından Bursa Almira Hotel’de düzenlenen 15. Kalite ve Başarı Sempozyumu ile eş zamanlı olarak 15. Kalite ve Başarı Fuarı da ziyarete açıldı. Sempozyuma oturum sponsoru olarak katkıda bulunan Nilüfer Belediyesi de Nilüfer İnovasyon Merkezi ile fuarda yerini aldı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Nilüfer İnovasyon Merkezi standında, ziyaretçilere çalışmalar hakkında bilgi verildi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de standı ziyaret ederek merkez çalışanlarına destek verdi. Sosyal inovasyon alanında katılımcılık ilkesiyle önemli çalışmalar gerçekleştiren Nilüfer İnovasyon Merkezi’nin standını çok sayıda özel sektör yöneticisi ve çalışanı, sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve akademisyen ziyaret etti. Fuarda, merkezin iş birliklerinin geliştirilmesine ve Nilüfer için yenilikçi fikirlerin oluşturulmasına katkı sağlayan görüşmeler gerçekleştirildi.

NİLÜFER BELEDİYESİ’NE PLAKET

15. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun ikinci gününde “2016 Bursa Mükemmellik Ödülü’ töreni düzenlendi. 2016 Bursa Mükemmellik Büyük Ödülü’nü Doğu Pres almaya hak kazandı.
15. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nda Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e de plaket verildi. Sempozyuma oturum sponsoru olarak katkıda bulunan Nilüfer Belediyesi’nin plaketini, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Nazlı Yazgan’a vererek teşekkür etti.