Enter your keyword

post

Çalışanlara Yönelik Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi

Çalışanlara Yönelik Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi

Çalışanlara Yönelik Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi

Nilüfer İnovasyon Merkezi tarafından yürütülen “Yenileşimi Kolaylaştır” projesinin ilk adımı olan “Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi” gerçekleştirildi.

Belediyenin farklı bölümlerinde çalışan ve sözkonusu projede görev almak isteyen Nilüfer Belediyesi çalışanlarına yönelik “Yenileşimi Kolaylaştır Projesi” nin ilk adımı olan “Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi” eğitimi, Nilüfer Belediyesi Halk Evi içerisinde yer alan Nilüfer İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü Sabancı Üniversitesinden Dr. Merih Pasin’in gerçekleştirdiği eğitim ile katılımcılar, inovasyon yönetiminde yeni trendler, mevcut durum analizi, yaratıcılık için yanılgılar ve gerçekler, fikir üretme, tasarım odaklı düşünme konularında bilgi sahibi oldular.

Proje ile eğitime katılım gösteren çalışanların kolektif yaratıcılık ve moderasyon yetkinliklerinin geliştirilerek daha interaktif, katılımcı ve ekiplerin potansiyelini ortaya çıkaran etkinlikler gerçekleştirmeleri ve kolektif yaratıcılık kültürünün yayılımı ve inovasyon hakkında ortak dil ve algının oluşturulmasına katkı sağlanması amaçlanıyor.