Enter your keyword

post

“Temel Proje Yazma Eğitimi: Dernekler

“Temel Proje Yazma Eğitimi: Dernekler

"Temel Proje Yazma Eğitimi: Dernekler"

Nilüfer İnovasyon Merkezi, düzenlediği eğitim ile bir kez daha sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi. Kalkınma ve İnovasyon Ofisi iş birliğiyle Nilüfer Dernekler Yerleşkesi çatısı altında faaliyet gösteren derneklere yönelik gerçekleştirilen “Temel Proje Yazma Eğitimi: Dernekler” eğitime, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren yaklaşık 20 dernek temsilcisi katıldı.

Kalkınma ve İnovasyon Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Doğukan Doğan tarafından verilen “AB ERASMUS+ Projeleri ve Ücretsiz Yurtdışı Fırsatları” bilgilendirme eğitimine katılan, Avrupa Birliği’nin açtığı ve açacağı hibe programlarından yararlanmak isteyen, başta Erasmus Plus Programı olmak üzere, Özel Hibe Fonlarına, Açık Hibe Çağrılarına proje yazmayı düşünen, Avrupa Fırsatları’ndan haberdar olup ücretsiz faydalanmayı bekleyen Bursa yerelindeki dernek temsilcilerinin katılımıyla iki gün süren “Temel Proje Yazma Eğitimi: Dernekler” eğitimi gerçekleşti.

Proje eğitimlerinin ilk ayağı olan bilgilendirme eğitiminin ardından katılımcı STK temsilcileri, eğitimde öğrendiklerini uygulamaya geçirip, kendi projelerini yazmak üzere çalışmada bulundular.