"YAŞAM HAKKI KUTSALDIR" ATÖLYESİ

Çalışanların kolektif yaratıcılık ve moderasyon yetkinliklerinin geliştirilerek daha interaktif, katılımcı ve ekiplerin potansiyelini ortaya çıkaran etkinlikler gerçekleştirmeleri amacıyla yürütülen “Yenileşimi Kolaylaştır” projemiz kapsamında Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisinin katılımıyla “Yaşam Hakkı Kutsaldır” atölyesi gerçekleştirildi.

Devamı için

NİLÜFER İNOVASYON MERKEZİNDEN NİLÜFER BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA İNOVASYON YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün her yıl çalışanlara yönelik gerçekleştirdiği hizmet içi eğitimlerden biri olan İnovasyon Yönetimi Eğitimini bu yıl İnovasyon Merkezi olarak gerçekleştirdik. 
 

Devamı için

NİLÜFER İNOVASYON MERKEZİNDEN NİLÜFER BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA PROJE YAZMA EĞİTİMİ

Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün her yıl çalışanlara yönelik gerçekleştirdiği hizmet içi eğitimlerden biri olan Proje Yazma Eğitimini bu yıl İnovasyon Merkezi olarak gerçekleştirdik. 

Devamı için

"Girişimciliğin Geleceği" temasıyla bu yıl 9. kez düzenlenen BUSİAD 9. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu'na katılım gerçekleştirdik.

PROJE BAŞVURU SONUÇLARI

TÜBİTAK’ın bilim kültürünün ve iletişiminin toplumda yaygınlaştırılmasını amaçlayan 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında Nilüfer İnovasyon Merkezi için başvurusunu hazırladığımız "Geleceği Üret Genç Mühendisler Yaz Kampı" projesi desteklenmeye hak kazandı. 

Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hibe Programı (Town Twinning Between Turkey and European Union) kapsamında "Kırsal Kalkınma için İnovasyon" (IRD - Innovation for Rural Development) projesi T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi (CFCU) tarafından desteklenmeye hak kazandı.  

KIYASLAMALAR

Japonya’daki kardeş kentimiz Tokai Belediyesinden personel değişim programı kapsamında gelen Shota Aoki, Nilüfer İnovasyon Merkezi etkinlik ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

FİKİRLER HAYATA GEÇİYOR NİLÜFERLİLER GÜLÜMSÜYOR.

Nilüfer’e değer katacak fikrim var diyorsan, bizi yalnız bırakma, sen de bu yolculukta bize katıl. 
FİKRİNİ PAYLAŞ

Bizi Takip Edin

 
Nilüfer'e değer katacak fikir ve projeleri birlikte üretelim.