ETKİNLİKLER
YENİLEŞİMİ KOLAYLAŞTIR PROJESİ
KOLEKTİF YARATICILIK ve KATILIMCILIK EĞİTİMİ

 
2018 yılı projelerimizden olan “Yenileşimi Kolaylaştır” Projesine Sabancı Üniversitesinden Dr. Merih Pasin tarafından verilen Kolektif Yaratıcılık ve Katılımcılık Eğitimi ile başlangıç verdik. Proje ile Nilüfer İnovasyon Merkezi bünyesinde düzenlenecek eğitim, çalıştay, etkinlik ve konferansların yönetilebilmesi için Nilüfer Belediyesi çalışanlarından oluşan yetkin bir fasilitatör (kolaylaştırıcı) havuzunun oluşturulması hedeflenmektedir. Eğitimin amacı katılım gösteren çalışanların kolektif yaratıcılık ve moderasyon yetkinliklerini geliştirerek daha interaktif, katılımcı ve ekiplerin potansiyelini ortaya çıkaran etkinlikler gerçekleştirmeleridir.  
Devamı için
MAHALLEDEN KENTE PROJESİNDE İKİNCİ ADIM

“Mahalleden Kente” Projesi Nilüfer Mahalle Komiteleri ile ikinci kez buluştu.
Projenin ikinci basamağı olan “Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Kolektif Düşünme” eğitimiyle Nilüfer Mahalle Komiteleri üyeleri kolektif düşünme ile yenilikçi fikir ve çözüm önerileri üretme konularında bilgi sahibi oldular.
Devamı için
 BEBKA (BURSA ESKİŞEHİR BİLECİK KALKINMA AJANSI)
2017 TEKNİK DESTEK PROGRAMI 
 
BEBKA (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) 2017 Yılı Teknik Destek Programı çerçevesinde fonlanan “Yenileşimi Kolaylaştır” isimli fasilitasyon (kolaylaştırıcılık) eğitimini gerçekleştirdik.
Devamı için

FİKİRLER HAYATA GEÇİYOR NİLÜFER’LİLER GÜLÜMSÜYOR.

Nilüfer’e değer katacak fikrim var diyorsan, bizi yalnız bırakma, sen de bu yolculukta bize katıl. 
FİKRİNİ PAYLAŞ

Bizi Takip Edin

 
Nilüfer'e değer katacak fikir ve projeleri birlikte üretelim.