ETKİNLİKLER

SOSYAL İNOVASYON YAZ OKULU 2018

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın ev sahipliğini yaptığı Horizon 2020 Programı kapsamında finanse edilen ve on iki lider kuruluştan oluşan bir konsorsiyum olan Sosyal İnovasyon Topluluğu ile birlikte, 9-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Sosyal İnovasyon Yaz Okulu 2018’e katılım gösterdik. 

Devamı için

MAHALLEDEN KENTE PROJESİNDE ÜÇÜNCÜ ADIM

 2018 yılı projelerimizden birisi olan ve Nilüfer Kent Konseyi ile ortaklaşa yürüttüğümüz “Mahalleden Kente” Projesinin üçüncü basamağını olan “Proje Kavramı” eğitimini Mahalle Komiteleri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

Devamı için
OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3. KARİYER ve TANITIM GÜNLERİ 

OİB MTAL OTOFEST 3. Kariyer ve Tanıtım Günleri’nde yer aldığımız Nilüfer İnovasyon Merkezi standı öğrenciler ve öğretmenler tarafından ziyaret edildi. Nilüfer İnovasyon Merkezi çalışmalarının anlatıldığı stant ilgiyle karşılandı. 
Devamı için
'REPLICATE PROJECT' YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI ve 'AKILLI KENT STRATEJİLERİ ÇALIŞTAYI' 
Kentler için enerji, ulaşım ve bilişim çözümlerini bütünleştirerek enerji verimliliğini hedefleyen ve Nilüfer Belediyesi’nin izleyici şehir olarak yer aldığı AB Horizon 2020 SSC1 Follower City programı kapsamında gerçekleştirilen ‘Replicate Project’ Yürütme Kurulu toplantısı ve ‘Akıllı Kent Stratejileri Çalıştayı’na katılım gösterdik.
Devamı için
TEF İSTANBUL 2018 - TEKNOLOJİ ve EĞİTİM FUARI 
Eğitim teknolojileri alanında çalışma yapman bir çok kurum, kuruluş ve kişiyi bir araya getiren Eğitim Teknolojileri Derneğinin düzenlediği İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşen TEF İstanbul 2018 – Teknoloji ve Eğitim Fuarına katılım gösterdik.
Devamı için
ERASMUS+ GENÇLİK ALANINDA TECRÜBE PAYLAŞIMI TOPLANTISI
T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkez Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı'nda gerçekleştirilen Erasmus+ Gençlik Alanında Tecrübe Paylaşımı Toplantısına katılım gösterdik.
16. İNSAN YÖNETİMİ ZİRVESİ
Peryön Güney Marmara Şubesinin 10-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Atatürk Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği "İK POZİTİF" ana teması ile gerçekleşen 16. İnsan Yönetimi Zirvesi'ne katılım gösterdik.
KIYASLAMALAR

Nilüfer 17. Uluslararası Spor Şenlikleri'ne katılmak için Bursa'ya gelen Letonya'daki kardeş şehrimiz Kekava Belediye Başkanı Viktorija Baire ve beraberindeki heyet Nilüfer Belediyesi'ni ziyaret ederek Nilüfer İnovasyon Merkezi etkinlik ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

FİKİRLER HAYATA GEÇİYOR NİLÜFERLİLER GÜLÜMSÜYOR.

Nilüfer’e değer katacak fikrim var diyorsan, bizi yalnız bırakma, sen de bu yolculukta bize katıl. 
FİKRİNİ PAYLAŞ

Bizi Takip Edin

 
Nilüfer'e değer katacak fikir ve projeleri birlikte üretelim.